אודותינו

מי אנחנו?

חברת "טוב לדעת" הוקמה במטרה לתת מענה לצרכים החדשים והמתחדשים של מערכת החינוך.
חזון החברה הוא לתרום למערכת החינוך  – למורה ולתלמיד – על ידי פיתוח וייזום של חומרי הוראה ועזרי למידה המעודדים למידה חווייתית ואינטראקטיבית.
"טוב לדעת" שמה דגש מיוחד על פיתוח תכנים ועזרים עדכניים, מותאמים לתכניות הלימודים המתחדשות, וברמת הפקה מוקפדת במיוחד, התורמת לאקלים סביבה לימודית מזמין ומעורר עניין.

אנו,

יסמין בוקעי ומירי חורי

, היזמיות והמפעילות של "טוב לדעת הוצאה לאור", עוסקות במשך שנים בהוראת מקצועות העיצוב והדידקטיקה.
יסמין מורה לאנגלית, מרצה מקצועית להפקות דפוס ועימוד מתקדם, מדריכה מנחה לפרחי הוראה ומעצבת גרפית. מירי הנה מרצה למקצועות העיצוב, מעצבת ומאיירת.

 

את החזון של טוב לדעת דלינו מתוך השטח, באתגר ובשליחות.

לאחר שנות ניסיון רבות של הוראה ועיצוב, הבנו שיש לקשור בין שני התחומים באופן הדוק, ולארגן סביבות לימודיות איכותיות, מעוצבות ומעוררות השראה. גילינו מתוך עבודתנו כמורות וכמעצבות גם יחד, שעיצוב מותאם לחומרי למידה, ואמצעים ויזואליים הנם כלי עצמתי שעשוי להזניק את רמות ההבנה והידע, והחלטנו שיש לתת לכך תשומת לב יתירה.

בחרנו להשקיע תחילה בגילאים הצעירים, שם מתעצבת תשתית הלמידה של הילד לכל המשך חייו. חיפשנו אתגר, ומצאנו. הוראת האנגלית היוותה בפנינו צוהר לעולם של אוריינות חזותית, ובשל שלל המורכבויות והאילוצים המאפיינים הוראת שפה נוספת, ובשל הכרה בחשיבות הקניית האנגלית באופן מיטבי בעידן גלובלי, החלטנו להשקיע בו את מרצנו וחלומנו.

 

את עזרי ההוראה שפותחו עבור הוראת אנגלית חווייתית ואיכותית תוכלו לראות באתר. בהמשך הדרך פיתחנו והתאמנו את המוצרים גם לעברית, פיתחנו מוצרים להוראה בחינוך המיוחד, וכמובן יש כר נרחב לפעילות עתידית.

התוצאות בשטח מדברות בעד עצמן. מורות מדווחות על שיפור ניכר ולא סטנדרטי במוטיבציה, בהישגים, ובחוויית למידה משמעותית.

אנו כאן בשבילכם, מורים הורים ותלמידים. נשמח לשמוע על בקשות, הצעות, צרכים והערות, ונעשה ככל שנוכל ע"מ לשלב עבורכם דידקטיקה ועיצוב ברמה הגבוהה ביותר, ולייצר לכם פתרונות ללמידה משמעותית, חווייתית, ומעוררת השראה במינימום זמן הכנה למורה.

 

 

logo2

 

פעילותינו

איתור צרכים

 איתור של הצרכים הפדגוגיים של מערכת החינוך ושל שינויים וחידושים בתכנית הלימודים, זאת כבסיס לקביעת סדרי עדיפויות לפיתוח.

ייזום ופיתוח

 פיתוח ספרי לימוד, אמצעי הוראה והמחשה, חומרי למידה, תכנים דיגיטליים ומדריכים למורים. זאת בפיקוח הגופים הרלוונטיים, וקבלת חוות דעת מגורמים מומחים בתחומי הדעת המתאימים.

הפקה

 ההפקה כוללת הכוללת עיצוב גרפי בהנחיה פדגוגית ופיקוח על תהליכי הדפוס. התקשרות עם מגוון אנשי מקצוע בתחומי העיצוב, האיור וההפקה.

שיווק והפצה

 

הקטלוג שלנו להורדה

המלצות


למוצרים שלנו מה עוד אומרים עלינו

0.00 0 items