המלצות

  זה עובד!

מורות מרוצות מכל רחבי הארץ, כבר חזרו אלינו בפניות נרגשות על ההצלחה והשיפור הגדול בלמידה בכיתתן בעקבות השימוש במוצרים של "טוב לדעת".

אין כמו לשמוע חוות דעת מכאלו שהתנסו כבר!

נשמח אם גם לכם יש על מה להמליץ 

גם אתם נהנים מהמוצרים שלנו?

הוסיפו את ההמלצה שלכם

 


אנחנו מאוד נהנות מהספרונים. התלמידות לא יכולות לחכות ליום הקבוע בשבוע שבו מחליפים ספרונים. הן מבקשות ימים נוספים. תודה!!

שרית אזולאי,

יש לי כמה מהמוצרים שלכם, אני מרבה להשתמש בהם ומאוד נהנית!

אפשרת אושרי,

המוצרים שלכם מושקעים ומיוחדים מאוד. כיתת האנגלית שלי מלאה בקישוטי קיר שלכם!

יפעת וקנין,

המוצרים שלכם פשוט מדהימים!!!

סיון ביטון,

קניתי ערכת ספרונים לרמה 5-6: התמונות מתוקות ומשובבות עין! הכיתוב ברור במיוחד!

טויבי סקולא,

רכשתי מכם כמה מוצרים, ביניהם רכשתי גם ערכה של הבית – צבעוני ויפה. הערכה מאוד שימושית, אני אישית השתמשתי בה גם כאביזר המחשה וכקישוט קיר. באמת מוצלח מאוד, התלמידות התחברו לנושא בזכות התמונות היפות והמעניינות.

מיכל פנחסי,

- גרפיקה מעולה - איורים מקצועיים - אריזה + משלוח – ארוז היטב

חדווה שוורצברד,

במילוי תפקידי כמורה לאנגלית השתמשתי בכרטיסי האותיות עם התמונות המרהיבות. הבנות רק ראו את התמונה וידעו להגיד את המילה (שמופיעה בתמונה), את האות שהמילה מתחילה, את הצליל והכל בהנאה מרובה, צבעונית ומגרה. המלצתי לכל מורה להשתמש במוצרים הנהדרים שלכם לשימוש יומיומי. תודה רבה!

חן רבקה משיח,

ערכות הספרונים נרכשו ע"י בתי יעקב רבים מכל רחבי הארץ. ניתן לקבל המלצה אצל המורה שרה קרמר מב"ב לגבי ספרונים שרכשה עבור סמינר בב"ב. כמו כן, הקימה מרכזי למידה באמצעות עזרי ההוראה של טוב לדעת, ומרכזי קריאה חדשניים עם ערכות הספרונים והדיסקים.

שרה קרמר: 03-5796880,

השתמשתי בתמונות של השעונים (דיגיטלי ואנלוגי) והתלמידות נהנו מאד. הן למדו שעון ומספרים בצורה חווייתית ביותר ולא הפסיקו לשנן כדי "לזכות" לכתוב בשעון... תודה רבה! והמשיכו בפעילותכם הברוכה.

נטלי טליאס,

בקיץ שעבר פגשתי את חברת "טוב לדעת" ומיד ממבט ראשון התלהבתי ממגוון הערכות, מהאיכות, ומשפע הרעיונות. התלבטתי אם להשקיע ברכישת המוצרים, כיוון שלא היה לי מימון מביה"ס. בסופו של דבר החלטתי לרכוש מכספי הפרטי מגוון ערכות ובהן: ערכת סופרמרקט, ערכת ארוחות, ערכת הבית וערכת כרטיסי אותיות ניקוד. במשך השנה השתמשתי בהן בהרבה כיתות ובמגוון נושאים. הרגשתי בחוש כיצד התמונות היפות שידרגו את השיעור, העשירו את אוצר המילים של התלמידות, ולא פחות חשוב - הפכו את השיעור לחוויתי ומהנה יותר! הבנות ביקשו מעצמן שאביא לשיעור את הסופר עם העגלה או חלקי הבית, וכו'... אני ממליצה בחום לכל מורה שרוצה להעשיר את שיעוריה להשתמש במוצרים אלו. הפלקטים משמשים גם כקישוט כיתה לפינת אנגלית וחוסכות עבודה רבה.

מיכל פ., מורה לאנגלית

"שיעורי האנגלית הפכו מ"עונש" לפרס גדול!"...

י. מודיעין, מורה לאנגלית

רציתי להמליץ בחום רב על הערכה המרהיבה של טוב לדעת - At the Supermarket. בזכותה השיעור הופך לחוויה מרתקת ומעניינת. התמונות מקסימות ומושכות כל תלמידה. עבדתי עם הערכה בכיתה מקדמת, עם תלמידות: לקויות למידה, חירשות, אימפולסיביות, בעיות קשב וריכוז (גם כאלה שאינן מטופלות) ועוד ילדות חסרות מוטיבציה, שלא אוהבות ללמוד כלל. אין תלמידה שהתמונות היפות בערכת הסופרמרקט לא הלהיבו אותה! גם הרעיונות לפעילויות המגוונות המפורטות במדריך מוצלחות ומקוריות. קניה בעגלת הקניות המצורפת פשוט שיא הכיף. התלמידות זוכרות את המילים וחשות חווית הצלחה. המורה נהנית כפליים ללא הרבה טרחה והשקעה. יישר כוח על עבודתכן הברוכה!

י.ז, מורה מרוצה

עושים לנו את העבודה. ממש חיים קלים למורה וכיף לתלמידות!

רותי נזרי, מורה לאנגלית

ברצוני להביע את תודתי והערכתי לערכות המיוחדות של "טוב לדעת". הערכות מובנות, ברורות, והתלמידות נהנו מאד. התמונות המיוחדות והבהירות, בשילוב הגרפיקה, הגודל והיצירתיות מעלות את רמת השיעור וההנאה כמה טפחים נוספים כלפי מעלה.

ה.נ., Jozoor Team


המלצה חדשה

המלצות

0.00 0 items