שאלות נפוצות

 

כל התשובות לשאלות על טוב לדעת

קיבצנו בשבילכם את כל התשובות לשאלות הכי נפוצות על טוב לדעת.

 

עזרי הוראה

למה משמשים עזרי ההוראה?

עזרי ההוראה שלנו מגוונים באופני השימוש שלהם. בעת הפקתם עמדו לנגד עיננו 2 מטרות שונות וחשובות:
1. למידה חווייתית – מותאם ללמידה פעילה ורב חושית בכיתה או בקבוצות. באמצעות אפשרויות המשחק הרבות שיש לכל ערכה, התלמידים ייהנו יותר, הלמידה תהפוך לחווייתית, וממילא תהווה למידה משמעותית.
2. עיצוב סביבה חזותית – כל עזרי ההוראה שלנו מותאמים לתליה במרחב הלימודי, בכיתה או בחדר אנגלית, בעזרתם יוכל כל מורה לעצב את הסביבה הלימודית באופן דינמי ללא השקעת זמן וללא מאמץ!
עזרי ההוראה יכולים להתאים גם להוראה יחידנית, מתאימים מאד לתגבור ולהחדרת מוטיבציה אפילו בקבוצות תת משיגות.

אם אין לי חדר אנגלית?

במידה ואין לרשות המורה חדר אנגלית, הוא יוכל לייחד פינת אנגלית בחלל הכיתה הכללית. רוב עזרי ההוראה והפוסטרים שלנו מותאמים לתליה גם בפינת אנגלית לא גדולה.
הערכות ארוזות היטב ובנוחות, כך שניתן גם לשאת אותן לשיעור ולהחזיר אותן בקלות לאחר מכן, אם אין אפשרות לתלותם בכיתה.

באיזה גודל כל ערכה?

גדלי הערכות משתנים מאד. הגדלים נעים בין גודל של מטר לגודל של כרטיסיות A5. בכל דף מוצר מצוינים הממדים המדויקים שלו. בכל אופן, הערכות לא גדולות מידי, כדי שכל מורה תוכל ליהנות מהם גם בפינת אנגלית, או תוכל להביאם בקלות לכל שיעור.

למה להשתמש בעזרים מודפסים בעידן דיגיטלי?

זו שאלה נפוצה למדי. מומחי מקצוע מובילים ממליצים דווקא על משהו מודפס. הסיבה העיקרית היא שאין דומה שמיעה לראייה, ואינה דומה ראיה בלבד לראיה עם חוויית מישוש. קליטת השפה טובה יותר, בהיותה רב חושית. כמו"כ, עזרים מודפסים מקלים על משחקי קבוצות ועל אינטגרציה חברתית. להעמקה בנושא זה, תוכל/י לקרא כאן

מה ההבדל בין כרטיסיות ABC לפוסטר ABC ?

הכרטיסיות נועדו להברקה בזמן למידה, כך בכל שיעור שנלמדת אות נוספת, ניתן לחשוף את הכרטיסייה שלה, ולצרפה לאותיות שנלמדו ותלויות על הקיר. כמו כן, משמשות הכרטיסיות לתליה בשורה מעל גבי הלוח, כאשר אין מקום אחר בכיתה לפינת אנגלית. הפוסטר משמש בעיקר לחשיפה לאחר לימוד האותיות או לכיתות גבוהות יותר, לתזכורת והטמעה.

איך אדע להשתמש בערכות?

לכל ערכה יש מדריך למורה מפורט, ובו רעיונות מגוונים לשימוש ולמשחק. בערכות מסוימות קיים מבוא עם רציונל להקניית הנושא.

האם יש הנחה על רכישות מרוכזות?

כן. ישנה הנחה בסך 5% על רכישות מעל 1000 ש"ח. בנוסף, כדאי להירשם באתר לרשימת התפוצה שלנו, וכך תוכלו לקבל הודעות על מבצעים משתלמים הנערכים מפעם לפעם.

עם מי אתם עובדים?

את מוצרינו רכשו בתי ספר שונים מכל רחבי הארץ וממגזרים שונים.

האם הערכות מותאמות לספרים מסוימים?

לא, וזו הייחודיות של הערכות. ערכות עזרי ההוראה שלנו הנם על נושאים חשובים הכלולים בתכנית הלימודים, והן פתוחות וניתנות לשימוש לצד כל ספר או חוברת, או באופן עצמאי.

 

ספרוני קריאה באנגלית

מדוע הספרונים שלכם יקרים?

הספרונים שלנו הנם מוצר דידקטי איכותי, שאנו רואים בו את גולת הכותרת בהקניית השפה. לכן, הספרונים מושקעים מאוד מבחינה דידקטית. הם פותחו מתוך מחשבה רבה והתאמה לכל גיל ורמה, הן מבחינת התכנים, העלילה ואוצר המילים, והן מבחינת החוויה הרגשית. הם הוגהו ע"י צוות מומחים גדול במיוחד, ורובם נבדקו כפיילוט בקבוצות יעד מתאימות, והוגהו מחדש לפי המשוב שהתקבל מהשטח. מאמצים גדולים במיוחד הושקעו גם באיור ובהפקה, כדי להביאו לרמה דידקטית, וכדי לספק לתלמידים מוצר חוויתי ומרתק. כדי להשלים את המוצר, ישנו דיסק שמע מלווה לחלק מן הספרונים, ולחלקם ישנם חוברות עבודה מעניינות, בידקו את הפרטים בדפי המוצר (ניתן לתת קישור). הניסיון מוכיח שתלמידים מכל הארץ אוהבים אותם במיוחד. מורות מספרות לנו שהספרונים שלנו מועדפים באופן מובהק ע"י התלמידים, שהם הספרונים "שנגמרים ראשונים מהמדף", וכי התלמידים נהנים לקרוא בהם שוב ושוב.

לאיזו כיתות מתאימים הספרונים ברמה 2?

הספרונים ברמה 2 מותאמים לתלמידים שזה עתה סיימו ללמוד קריאה. הספרונים ברמה זו הם קלים לקריאה, בעלי משפט-או מס' משפטים בודדים לכל עמוד / לכל איור, ומהווים חוויה לימודית חשובה ומהנה עבור הקורא הצעיר. חשוב להדגיש שעל אף שהסיפור קצר, הוא סיפור בעל מס' עמודים, עם עלילה והומור. הוא מרתק ומגביר את המוטיבציה של התלמיד לקריאה, ובכך יש לו יתרון משמעותי על כרטיס קריאה סטנדרטי.

לאיזו כיתות מתאימים הספרונים ברמות 3-4?

הספרונים ברמות 3-4 מותאמים לתלמידים קוראים, ברמה של פיסקה קצרה. כל הספרונים ברמה זו נכתבו בזמן הווה דקדוקי. לצורך הקלת הקריאה הם משלבים קומיקס עם פסקאות קריאה, וכך הספרונים הופכים מהנים יותר ללא ויתור על הפן הדידקטי שבקריאת טקסטים רציפים.

לאיזו כיתות מתאימים הספרונים ברמות 5-4?

הספרונים ברמות 5-6 מותאמים לתלמידים שסיימו לקרוא את שלבים 3-4. הם מכילים תוכן ארוך יותר וכן משלבים שימוש בזמנים דקדוקיים של עבר ועתיד. הם מלווים באיורים וכמובן במילון, ובסוף כל ספרון מטלות שונות. תוכנם של ספרונים אלו מותאם בעיקר למגזר החרדי-דתי.

איך אוכל כהורה לקדם את הלמידה בבית עם המוצרים שלכם?

ראשית, הספרונים שלנו הם מוצר מצוין, שתרומתו להקניית שפה ולשכלולה רב ביותר! הספרונים מעודדים אצל הילד תחושת שליטה, תוך הנאה, ומילא משפרים את המוטיבציה הלימודית ואת הישגיו. מומלץ לקרוא כל ספרון מספר פעמים עד לשליטה מלאה. תוכלו להעשיר ולהעמיק את הלמידה של ילדיכם ע"י דיסק שמע מלווה וחוברות פעילות והעשרה על תוכן הספרונים. הורים "מיטיבי לכת" יכולים לרכוש אף ערכות מסוימות ללמידה בבית, חלקן בהתאמה. כדאי להיות איתנו בקשר טלפוני להתאמה מושלמת של המוצרים לצרכים ולרמה של ילדכם.

יש לי שאלות נוספות...

תמיד נשמח שתפנו אלינו לייעוץ מקצועי, לעזרה בהתאמת המוצרים לצרכים ולתקציב שלכם, ולכל שאלה… כאן כל הפרטים ליצירת קשר.

 

מעוניין בעזרה נוספת?

0.00 0 items